Wdrożenia

Nadszedł czas na zmiany. Twoja Firma się rozrasta. Zatrudniacie nowych pracowników, pozyskujecie dużych klientów. Pora wprowadzić nowe narzędzia pracy, które zwiększą Waszą produktywność, wydajność i pomogą w organizacji.

Potrzebujecie prostego i intuicyjnego systemu poczty, wspólnych kalendarzy, zadań, wspólnej pracy w dokumentach i skoroszytach - doradzimy, pokażemy, wdrożymy Google Apps dla firm.

Chcecie czegoś więcej? Potrzebujecie systemu backupu maili, kompleksowego klienta poczty na komputerze oraz zarządzania tym systemem z poziomu domeny? Pora na Microsoft Exchange.

 

Teraz kolej na Faktury. Magazyny. Dokumenty księgowe. Listy płac. Produkcje.
Nic prostszego. Nauczymy Was obsługi WF-Mag (Wapro), Optimy (Comarch), RAKSA (RAKSSQL), Płatnika. Pokażemy jak możecie zaadaptować te programy do własnych potrzeb.Reprezentujesz szkołę?
Pokażemy Ci jak uatrakcyjniać lekcje. Jak wykorzystać nowe technologie w szkołach. Pomożemy sprawić, że staniecie się przykładem dla innych
a uczniowie będą bić się o możliwość uczestniczenia na Twoich zajęciach.


Vulcan, eDziennik, SIO, Cyfrowa Szkoła? Pokażemy, wytłumaczymy, nawet zrobimy za Ciebie, tylko po to abyś mógł skupić się na swym DBFO.

Pomoc zdalna
Sprawdź status naprawy