top of page
Wykres przepływu

WDROŻENIA

Zapewniamy wszystko, co potrzebne

IT Solution to firma, która oferuje szeroki zakres usług konsultingowych oraz wszelkie niezbędne narzędzia, wspierające rozwój Twojego biznesu. Współpracujemy z klientami od początku do końca, koncentrując się na ich potrzebach, tworząc nowe pomysły, opracowując skuteczne strategie i kreując rozwiązania najwyższej możliwej jakości. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów.

Sprawdź jak możemy pomóc 

Mamy duże doświadczenie w doborze rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb naszych klientów. Znamy mocne punkty i wady rynkowych rozwiązań.

Kompleksowo zajmujemy się zaprojektowaniem rozwiązania, doborem sprzętu, uruchomieniem systemu. Od prostych systemów GTD, przez oprogramowanie do zarządzania projektami aż po systemy CRM, ERP i HIS.

Opracowujemy raporty z zapotrzebowania naszych klientów, badamy rynek pod względem najlepszych rozwiązań. Wykonujemy projekt wdrożenia z estymacją czasową oraz rozpisanymi punkt po punkcie zadaniami do wykonania, tak aby klient wiedział, na jakim etapie jest wykonywana praca.

W czym się specjalizujemy

Szerokie portfolio rozwiązań

Zajmujemy się kompleksowymi wdrożeniami. Analizujemy potrzeby, projektujemy rozwiązania, wdrażamy systemy, szkolimy z obsługi. Jesteśmy Partnerem Microsoft, Fortinet, Synology, Eset.

Microsoft Server

Środowiska Serwerowe | Windows Server | Active Directory

Dobieramy odpowiednie rozwiązania, administrujemy i zarządzamy sieciami firmowymi, komputerami pracowników oraz kontami firmowymi. Proponujemy rozwiązania ułatwiające prace i zwiększajace wydajność.

Microsoft 365

Wdrożenia i migracja Microsoft 365

Wskazujemy lepsze i wydajniejsze rozwiązania do pracy w zespołach. Doskonale znamy rozwiązania Microsoft, Google. Szkolimy z Microsoft Teams, Microsoft To Do, Microsoft Planner, Microsoft Project Online, Microsoft Sharepoint Online

CRM, ERP, HIS

Oprogramowanie do obsługi i zarządzania firmą
 

Wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmami. Mamy duże doświadczenie w systemach Comarch Optima, Raks SQL, Wapro Mag, Sage Symfonia. Migrujemy bazy, pomagamy w wyborze rozwiązań oraz kontaktach z pomocą techniczną.

Poczta Microsoft Exchange i Google Workspace

Zajmujemy się migracją oraz konfiguracją poczty. Zabezpieczamy oraz administrujemy Exchange Online. Szkolimy z Microsoft Outlook.

InTune, MDM, DLP

Dobieramy i konfigurujemy systemy zabezpieczające przed nieautoryzowanym dostępem do plików. Konfigurujemy i wykonujemy kopie bezpieczeństwa.

Fortinet FortiGate UTM

Chronimy sieć, konfigurujemy i zarządzamy urządzeniami sieciowymi.
Prowadzimy analizy i audyty bezpieczeństwa.

Zapytaj o więcej

bottom of page